Komisje i zespoły problemowe

Podkategorie

  • Komisja Etyki

    Skład osobowy komisji:

    1. Tadeusz Wadas - OIPiP Kraków - Przewodniczący Komisji
    2. Józef Luberda - OIPiP Kraków
    3. Hanna Paszko - OIPiP Katowice
    4. Ewa Kowalska - OIPiP Bydgoszcz
    5. Anna Jończyk - OIPiP Łódź

     

     

  • Komisja Prawa i Legislacji

    Skład osobowy komisji:

    1. Mariola Głowacka - OIPiP Płock - Przewodnicząca Komisji
    2. Bernadeta Tetłak - OIPiP Bielsko Biała
    3. Beata Żółkiewska - OIPiP Chełm
    4. Anita Drążek - OIPiP Rzeszów
    5. Teresa Kruczkowska - OIPiP Poznań
    6. Izabela Metelska - OIPiP Łomża
    7. Anna Janik - OIPiP Katowice
    8. Cecylia Dolińska - OIPiP Białystok

     

  • Komisja Nauki, Kształcenia i Rozwoju Zawodowego

    Skład osobowy komisji:

    1. Sabina Wiatkowska – OIPiP Opole -  Przewodnicząca Komisji
    2. Anna Szafran - OIPiP Wrocław
    3. Jarosław Czepczarz – OIPiP Opole
    4. Ewa Molka – OIPiP Katowice
    5. Barbara Płaza – OIPiP Częstochowa
    6. Anna Kliś – OIPiP Bielsko Biała
    7. Beata Olejnik – OIPiP Białystok
    8. Jan Kachaniuk – OIPiP Lublin
    9. Aleksandra Gutysz-Wojnicka – OIPiP Olsztyn
    10. Olga Dembicka – OIPiP Warszawa
    11. Dorota Karpacka – OIPiP Warszawa
    12. Gabriela Hofman – OIPiP Szczecin

     

  • Zespół ds. Kontroli organizatorów kształcenia
    Skład osobowy komisji:

    1. Tomasz Kaczmarek – OIPiP Poznań - Przewodniczący Zespołu
    2. Wiesław Zielonka - OIPiP Wrocław
    3. Katarzyna Florek - OIPiP Bydgoszcz
    4. Hanna Sposób - OIPiP Siedlce
    5. Anna Maria Król – OIPiP Szczecin
    6. Cecylia Dolińska – OIPiP Białystok
    7. Tomasz Czech – OIPiP Częstochowa
    8. Hanna Dobrowolska – OIPiP Katowice
    9. Elżbieta Dróżdż-Kubicka – OIPiP Warszawa
    10. Halina Synakiewicz – OIPiP Częstochowa
  • Komisja Budżetowo-Finansowa

    Skład osobowy komisji:

    1. Agnieszka Kałużna – OIPiP Łódź - Przewodnicząca Komisji
    2. Gabriela Hofman - OIPiP Szczecin
    3. Jacek Gawłowski - OIPiP Kielce
    4. Małgorzata Sokulska – OIPiP Radom
    5. Krystyna Ptok – OIPiP Katowice
  • Komisja ds. Warunków Pracy i Płacy

    Skład osobowy komisji:

    1. Iwona Borchulska – OIPiP  Katowice - Przewodnicząca Komisji
    2. Krystyna Ptok – OIPiP Katowice
    3. Anna Wonaszek – OIPiP Gdańsk
    4. Agata Sadowska-Mentel – OIPiP Bielsko Biała
    5. Izabela Metelska – OIPiP Łomża
    6. Danuta Kryś – OIPiP Częstochowa
    7. Andrzej Tytuła – OIPiP Lublin
  • Zespół ds. Ochrony zdrowia pracujących

    Skład osobowy komisji:


    1. Anna Raj – Przewodnicząca Zespołu

    2. Danuta Kusiak - OIPiP Zamość

    3. Sonia Grychtoł – OIPiP Katowice

    4. Halina Kąkolewska – Gorzów Wielkopolski

    5. Danuta Fularz – OIPiP Kraków

    6. Katarzyna Kocka – OIPiP Lublin

    7. Beata Baliszewska – OIPiP Warszawa

  • Komisja ds. Położnych

    Skład osobowy komisji:

    1. Wiesława Welke – OIPiP Konin - Przewodnicząca Komisji
    2. Beata Marzec – OIPiP Kraków
    3. Danuta Adamczyk – Wiśniewska – OIPiP Gdańsk
    4. Anna Janik - OIPiP Katowice
    5. Gabriela Hofman – OIPiP Szczecin
    6. Ilona Lesiak – OIPiP Bielsko Biała
    7. Barbara Dresler – OIPiP Łódź
    8. Beata Żółkiewska – OIPiP Chełm
    9. Jolanta Garus Kmieć – OIPiP Częstochowa
    10. Agnieszka Szymczak – OIPiP Lublin

     

  • Komisja ds. Świadczeń gwarantowanych

    Skład osobowy komisji:

     

    1. Tomasz Krzysztyniak – OIPiP Toruń - Przewodniczący Komisji

    2. Maria Matusiak - OIPiP Szczecin

    3. Alicja Stanikowska - OIPiP Poznań

    4. Elżbieta Madajczyk - OIPiP Warszawa

    5. Wiesława Welke – OIPiP Konin

    6. Elżbieta Pleczyńska – OIPiP Płock

    7. Sabina Wiatkowska – OIPiP Opole

    8. Tadeusz Wadas – OIPiP Kraków

    9. Jacek Gawłowski – OIPiP Kielce

  • Zespół ds. podstawowej opieki zdrowotnej
    Skład osobowy komisji:

    1. Alicja Stanikowska - OIPiP Poznań – Przewodnicząca Zespołu

    2. Małgorzata Tokarska – OIPiP Ciechanów

    3. Maria Grabowska – OIPiP Katowice

    4. Jolanta Nowak – OIPiP Kalisz

    5. Lidia Bogus – OIPiP Szczecin

    6. Danuta Staszewska Kryślak – OIPiP Poznań

    7. Ewa Grejner – OIPiP Zielona Góra

    8. Barbara Gardyjas – OIPiP Katowice

  • Zespół ds. Opieki długoterminowej i paliatywnej

    Skład osobowy komisji:

    1. Maria Matusiak – OIPiP Szczecin – Przewodnicząca Zespołu

    2. Tadeusz Wadas - OIPiP Kraków

    3. Małgorzata Kowańska – OIPiP Kalisz

    4. Małgorzata Holek – OIPiP Szczecin

    5. Iwona Markiewicz – OIPiP Częstochowa

    6. Anna Kaptacz – OIPiP Częstochowa

    7. Małgorzata Baran – OIPiP Katowice

    8. Teresa Witusik – OIPiP Krosno

  • Zespół ds. lecznictwa szpitalnego

    Skład osobowy komisji:

    1. Elżbieta Madajczyk - OIPiP Warszawa – Przewodnicząca Zespołu

    2. Anna Szafran - OIPiP Wrocław

    3. Janusz Grzegorczyk - OIPiP Ostrołęka

    4. Elżbieta Garwacka-Czachor - OIPiP Wrocław

    5. Elżbieta Dróżdż Kubicka – OIPiP Warszawa

    6. Elżbieta Słojewska-Poznańska – OIPiP Jelenia Góra

    7. Barbara Frymorgen – OIPiP Bielsko Biała

    8. Jarosław Panek – OIPiP Katowice

    9. Anna Janiga – OIPiP Rzeszów

    10. Anna Janik – OIPiP Katowice

  • Komisja Skarg i wniosków
    Skład osobowy komisji:

    1. Elżbieta Pleczyńska – OIPiP Płock - Przewodnicząca Komisji
    2. Małgorzata Zawirowska - OIPiP Włocławek
    3. Teresa Kruczkowska – OIPiP Poznań
    4. Marek Przybył – OIPiP Kalisz
  • Zespół ds. Domów pomocy społecznej
    Skład osobowy komisji:
    1. Teresa Kuziara – OIPiP Rzeszów - Przewodnicząca Komisji
    2. Bożena Hudzik – OIPiP Nowy Sącz
    3. Bożena Ożga - OIPiP Zamość
    4. Renata Michalska – OIPiP Krosno
    5. Małgorzata Migacz – OIPiP Nowy Sącz
    6. Renata Caban – OIPiP Rzeszów
  • Zespół ds. Służb mundurowych
    Skład osobowy komisji:

    1. Stanisław Łukasik – OIPiP Kraków - Przewodniczący Komisji
    2. Anna Kaczmarek – OIPiP Wrocław
    3. Jerzy Woźniak - OIPiP Bydgoszcz
    4. Grzegorz Bzdyra - OIPiP Kraków
  • Zespół ds. Ratownictwa medycznego

    Skład osobowy komisji:

    1. Jacek Gawłowski – Przewodniczący Zespołu
    2. Wiesław Zielonka – OIPiP Wrocław
    3. Urszula Bednarek – OIPiP Nowy Sącz
    4. Lucyna Kasprzyk – OIPiP Kalisz
    5. Ewa Ślązak – OIPiP Warszawa
    6. Andrzej Chrzęstek – OIPiP Częstochowa
    7. Beata Tomsza – OIPiP Katowice
    8. Barbara Król – OIPiP Zielona Góra
    9. Renata Sobczak – OIPiP Łódź
    10. Bożena Woźniak-Pachota – OIPiP Kraków
    11. Jadwiga Klukow – OIPiP Lublin
    12. Bernarda Machniak – OIPiP Siedlce